Preskočiť na obsah
Kaspen Medical

Obchod

Kaspen Medical spol. s r. o.

Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom

Sídlo
Bratislava - Karlova Ves
Od roku
1991
IČO
17 323 100

Kaspen Medical

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Jána Stanislava 20/E, 841 05 Bratislava - Karlova Ves
Na trhu od
13. septembra 1991
IČO
17 323 100
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 46.46)
Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom

Firma v číslach

35
rokov na trhu
1991
rok vzniku
16
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Kaspen Medical

Spoločnosť Kaspen Medical, spol. s r. o. má sídlo na adrese Jána Stanislava 20/E, 841 05 Bratislava - Karlova Ves. Zapísaná je od 13. septembra 1991 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom“ (46.46). Predmet činnosti tvorí 16 položiek, napríklad veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s rozličným tovarom v rozsahu voľnej…, reklamná a propagačná činnosť a trhové prieskumy.

Základné údaje

Obchodné meno
Kaspen Medical, spol. s r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
17 323 100
DIČ
2020316232
Dátum vzniku
13. septembra 1991
Sídlo
Jána Stanislava 20/E, 841 05 Bratislava - Karlova Ves
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 1335/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 46.46)
Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 17. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Kaspen Medical zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 16 položiek.

  • Veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s rozličným tovarom v rozsahu voľnej živnosti, strojov, zariadení, prístrojov

  • Reklamná a propagačná činnosť

  • Trhové prieskumy

  • Technicko-vedecké poradenstvo

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti

  • Servis a opravy elektrických prístrojov a zariadení

Zobraziť všetkých 16 položiek predmetu činnosti
  • Veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s rozličným tovarom v rozsahu voľnej živnosti, strojov, zariadení, prístrojov
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Trhové prieskumy
  • Technicko-vedecké poradenstvo
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
  • Servis a opravy elektrických prístrojov a zariadení
  • Kúpa a predaj zdravotníckych prístrojov a techniky formou maloobchodu a veľkoobchodu
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Lízingová činnosť
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Kaspen Medical, spol. s r. o.?

Sídlo je na adrese Jána Stanislava 20/E, 841 05 Bratislava - Karlova Ves.

Čím sa Kaspen Medical, spol. s r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom“ (46.46). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s rozličným tovarom v rozsahu voľnej…; reklamná a propagačná činnosť; trhové prieskumy; technicko-vedecké poradenstvo.

Aké je IČO – Kaspen Medical, spol. s r. o.?

IČO je 17 323 100, DIČ 2020316232.

Kedy vznikla Kaspen Medical, spol. s r. o.?

Vznik: 13. septembra 1991. Na trhu pôsobí 35 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Jána Stanislava 20/E 841 05 Bratislava - Karlova Ves

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Kaspen Medical, spol. s r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese kaspen-medical.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.